خانه » معرفی » معرفی بازی » معرفی بازی جذاب color switch
color switch

معرفی بازی جذاب color switch

تغییر رنگ یا color switch یک بازی محبوب و پر طرفدار در بین کاربران اندروید است که تا به امروز بیش از ۲۰۰ میلیون بار توسط طرفدارانش در جهان دانلود شده است. مراحل مختلف، جذاب و اعتیاد آور آن میتواند بدون اینکه احساس تکراری بودن بازی را داشته باشد، ساعت ها شما را به صفحه ی گوشی میخکوب کند.

شما این بازی را میتوانید به ۲ روش دلخواه (رکوردی – مرحله ای ) انجام دهید.

روش رکوردی : در این روش یک توپ رنگی در اختیار شما قرار داده میشود که می بایست آن را از موانع موجود در راه عبور دهید. بعد عبور از هر مانع ممکن است توپ شما دچار تغییر رنگ شود. موانع موجود در راه به صورت اشکال هندسی مانند: دایره،مربع،مثلث و… و یا حتی ترکیبی از این اشکال هستند و شما فقط میتوانید توپ خود را از آن قسمت مانع که هم رنگ با توپ است عبور دهید. این روش انتهایی ندارد و هر مقدار که توانستید مانع های بیشتری را رد کنید، رکورد بهتری را به نام خود ثبت کرده اید.

این روش بسیار اعتیاد آور و جذاب و پرهیجان است و ممکن است ساعت ها شما را به خود مشغول کند.

روش دوم (مرحله ای) : در این روش مراحل مختلف و گوناگونی در اختیار شما قرار داده شده است. شما میتوانید با عبور توپ از موانع مختلف به انتهای مسیر برسید و به مرحله بعد بروید. تعداد مراحل در این روش بسیار زیاد بوده و در چهار سطح (آسان،متوسط،سخت و بی انتها) دسته بندی شده است.

شما میتوانید با جمع آوری ستاره در مراحل مختلف و ذخیره ی آن ها شکل توپ خود را تغییر دهید. برای اینکار باید از بین گزینه های موجود با توجه به تعداد ستاره های ذخیره شده، توپ مورد نظر خود را خریداری کنید.

شما میتوانید برای دانلود بازی color switch یا تغییر رنگ ، اینجا را کلیک کنید.

آموزش برنامه نویسی اندروید

درباره محمدرضا منتصری آستانه

مهندس برق قدرت، علاقه مند به دنیای تکنولوژی.

۲ دیدگاه

  1. این بازی خیلی اعتیاد آوره هست. من بازی میکنم
    منتها با این که مراحلش رو تا آخر رفتم اما باز هم مرحله ی جدید برام میاد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
error: Content is protected !!