خانه » درباره ما

درباره ما

وب سایت بایت کد با هدف آموزش برنامه نویسی و برنامه نویسی اندروید بصورت کاربردی در سال ۹۶ شکل گرفته است. هدف ما ارائه مطالب و خدمات و آموزش های مفید سودمند و چه در زمینه برنامه نویسی و چه معرفی بازی و برنامه های جدید، به سبک بایت کد می باشد.

آموزش

تیم آموزشی ما ارائه مطالب کاربردی و سودمند و خلاصه را سرلوحه کار خود قرار داده و امیدواریم بتوانیم مطالب شایسته ای برای کاربران فارسی زبان عزیز فراهم کنیم تا بتوانید در کمترین زمان بهترین مطاب را مطالعه کنید. جهت هرچه بهتر شدن خدمات، از شما خواننده عزیز انتظار داریم هرگونه انتقاد یا پیشنهاد خود را در بخش مربوطه بصورت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

استارتاپ

یکی دیگر اهداف بایت کد ایجاد بستری مناسب جهت معرفی و تبلیغ استارتاپ ها و محصولات جدید و مفید می باشد. در ضمن در صورتی که شما صاحب استارتاپ و کسب و کار جدیدی هستید می توانید از امکان تبلیغ رایگان در سایت ما استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدت زمان و شرایط تبلیغ رایگان با ایمیل sale@bitecode.ir در ارتباط باشید.

حقوق مالکیت

کلیه حقوق مالکیت مربوط به وبسایت  biteccode.ir می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر آدرس و لینک وبسایت bitecode.ir غیر قانونی بوده و می تواند منجر به پیگرد قانونی شود.

آموزش برنامه نویسی اندروید
bigtheme
error: Content is protected !!