خانه » خدمات » پروژه ها » توتی (توت فرنگی)

توتی (توت فرنگی)

توتی (توت فرنگی) یک دستیار حرفه‌ای برای کسب کارهای کوچک و متوسط خانگی است. بخش های اصلی برنامه متشکل از انبار ، مشتریان، صدور فاکتور می باشد.

توتی (توت فرنگی)

توتی (توت فرنگی)

می توانید لیستی از محصولات ایجاد کرده و اطلاعات محصول از قبیل نام بارکد قیمت ، تعداد و مشخصات دیگر را وارد کرده و سپس برای فروش از آنها استفاده کنید. می توانید به راحتی با انتخاب محصولات مورد نظر و تعداد به راحتی فاکتور صادر کنید. بخش مشتریان نیز برای مدیریت مشتریان قابل دسترسی است. می توانیدمشتری را مستقیم ایجاد کنید و یا بعد صادر کردن فاکتور مشتری خود به خود ایجاد شده را مدیریت کنید.
همه بخش ها بصورت یکپارچه به یکدیگر متصل بوده و با استفاده از امکانات توت فرنگی می توانید به راحتی محصول یا محصولاتی را انتخاب و سپس مشتری را ایجاد یا انتخاب کرده و برای او فاکتور صادر کنید، سپس فاکتور را به اشتراک بگذارید. در تمامی مراحل توت فرنگی به عنوان یک دستیار حرفه ای در خدمت شماست.
امکانات زیادی برای توت فرنگی در نظر گرفته شده که بسیار از آنها با اشتراک ماهانه فعال و قابل استفاده خواهد بود.

در ضمن با پشتیبانی آنلاین هرگونه سوال یا مشکل در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد. هدف ما کمک در هرچه بهتر کردن کسب و کار شماست.

توتی (توت فرنگی)

توتی (توت فرنگی)

چرا باید هرکسب و کاری، توتی (توت فرنگی) رو داشته باشه؟

  1. چون در بخش انبار می تونیم همه محصولات رو به سادگی تمام اضافه کنیم از نام گرفته تا قیمت، مشخصات، تعداد و حتی شماره سریال اتوماتیک که به راحتی در فروش و چک کردم موجودی کمکتون می کنه. تازه می تونید نحوه تولید سریال اتوماتیک رو به شکل دلخواه خودتون تغییر بدین.
  2. چون در بخش مشتری می تونیم همه مشتریانمون را ببینیم انتخاب کنیم و براشون فروش انجام بدیم. مشتری و هم می تونیم جداگانه ایجاد کنیم هم بعد از یک فروش خودکار ذخیره بشه. می تونید عکسش و از آی دی اینستاگرامش بگیرید تا بایک نگاه به سادگی بشناسینش و براش فاکتور صادر کنید. از دسته بندی و لیست مشتریان براتون نگم که خیلی عالیه. می تونید دسته بندی دلخواه برای مشتریاتون انتخاب کنید تا هم بعدا یادتون بمونه و هم اینکه بتونید کمپین های خاصی و با بعضیاشون راه بندازین. خلاصه کارباهاش خیلی راحته و با کمک توتی مدیریت مشتریاتون و با بهترین نحوه انجام بدین.
  3. چون به راحتی آب خوردن می تونید فاکتور صادر کنید! محصولات و انتخاب می کنید، تعداد و کم و زیاد می کنید، مشخصات مشتری و وارد می کنید یا از مشتری های قبلی انتخاب و سپس تخفیف وارد میکنید و تمام! می تونید فاکتور رو در هر بستری برای مشتریتون یا پیک ارسال کنید!
  4. چون قسمتی به این پروفایل داره که مثل دفتر کار می مونه، اونجا می تونید گزارش های فروش، جذب مشتری و محصولات و انبارت رو بصورت نمودار و تفکیک شده ببینی! مشخصات و اطلاعاتی که باید در فاکتور قرار بگیره رو تغییر بدی، آپشن ها و امکانات اضافه برنامه رو بصورت به روز شده ببینی و برای راحت تر شدن روند فروش کسب کارت از بین اونها ابزار مورد نظرت رو انتخاب و خریداری کنی!
توتی (توت فرنگی)

توتی (توت فرنگی)

 

دانلود از کافه بازار:

 

وبسایت توتی:

 

آموزش برنامه نویسی اندروید

درباره مهدی تاجیک

مهندس نرم افزار و مدیر پروژه. از سال 82 برنامه نویسی رو بصورت جدی شروع کردم و از سال 90 برنامه نویسی اندروید می کنم. علاقه زیادی به یادگرفتن و یاد دادن دارم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
error: Content is protected !!